Atea Action 2014

ATEA Action 2014 headeris

 

Atea Action 2014 – aktualiausios IT temos Lietuvai ir iš Lietuvos.

Šių metų spalio 10d. Vilniuje vyko kasmetinė konferencija IT bendruomenei Atea Action, skirta įmonių ir valstybinių organizacijų atstovams.

Šiemetinio renginio tema – „IT Lietuvai“ („IT for LT“). Esame globalių technologijų diegėjai Lietuvoje, todėl jaučiame atsakomybę už tai, kad IT dar labiau prisidėtų prie pridėtinės vertės kūrimo Lietuvos organizacijoms. Šioje konferencijoje savo patirtimi bei nuomone dalinosi technologijų kūrėjai, diegėjai ir naudotojai.

Lietuvos ir pasaulio ekonomikos įžvalgas pateikė vyriausiasis Swedbank ekonomistas ir ISM docentas dr. Nerijus Mačiulis.

Ar Lietuvos viešasis sektorius pakankamai išnaudoja technologijas gerindamas teikiamų paslaugų efektyvumą ir užtikrindamas valstybės saugumą? Ar galime sakyti, kad Lietuva yra viena iš e. paslaugų lyderių Europoje? Į tokią diskusiją pakvietė žurnalistas ir rašytojas Andrius Tapinas. Diskusijoje dalyvavo Remigijus Šimašius, politikas, Lietuvos liberalų sąjūdis, Rimas Ališauskas, Krašto apsaugos ministerija, Vidmantas Tomkus, Lietuvos kosmoso asociacijos ir Arcus Novus direktorius, Gytis Nemanis, IBM Lietuva atstovas viešajam sektoriui, Arūnas Bartusevičius, Atea generalinis direktorius ir kiti

Technologijų dalyje dalyvių laukė net 17 pristatymų bei diskusijų. Pagrindinės temos – dinamiškų duomenų centrų valdymas, vartotojų mobilumas, saugumas, veiklos procesai.


Grįžti atgal
picslet.com - image sharing and hosting